Košík

Konopné semená z celého sveta

GIB Lighting

Nutriculture

RAW produkty

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Telefonické objednávky

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Doprava UPS

BlueBoard.cz

AN CONNOISSEUR BLOOM A-B 1L - pH PERFECT

Kliknite na obrázok pre zväčšenie
  

Kategória: Výživa rastlín / Advanced Nutriens / Základné hnojivá

Connoisseur Bloom (pH Perfect) je prémiové dvojzložkové základné hnojivo pre fázu kvitnutia. Predstavuje najlepší základné hnojivo od Advanced Nutrients. Connoisseur Bloom je vhodné pre všetky typy substrátu a metódy pestovania. Prostredníctvom tohto hnojiva sa rastliny dostanú do vrcholovej fázy kvitnutia skôr a vyprodukujú od 40% výnosu viac ako s inými hnojivami. Hnojivo Connoisseur Bloom funguje na princípe, že je vylepšené v každej ingredienciu, každé súčiastke a lepšie podporuje každý malý krok vedúci k úspešnejší zbere. Jednotlivé zložky sú vybrané z veľmi kvalitných zdrojov.

Connoisseur Bloom prináša:
- Väčší výnos
- Silnejšie aróma
- Zdravší vzhľad
- Maximálna potenciu
- Väčšie a jednoduchšie prijímanie živín

Connoisseur Bloom obsahuje aminokyseliny dôležité pre stavbu proteínov, ktoré sa zúčastňujú bunkového metabolizmu, delenie buniek a ďalších procesov pri kvitnutia. Každý z mikro a väčšina makroprvkov je v hnojive prítomných vo forme chelátov, ktoré sú rastline ľahšie prístupné.
Connoisseur Bloom má ustálenej pH prostredníctvom technológie, ktorá stráži pH zálievky a zabraňuje výkyvom. Nazýva sa pH Perfect technology a je založená na presnom pomere fosforu, ktorého rastlina nepotrebuje počas kvitnutia moc, a dusíka a draslíka, ktorých zase vyžaduje viac.

Upozornenie pri používaní Connoisseur Bloom:
- Vetvy rastlín môžu vyžadovať oporu, pretože budú obťažkané veľkým množstvom úrody
- Mali by ste viac vetrať pestovné prostredie, aby mali rastliny čerstvý prísun vzduchu a znížilo sa riziko napadnutia plesňou
- Pridanie kremíka v podobe Rhino Skin pomôže rastlinám niesť ťažobu úrody a nebudú sa lámať a tiež budú odolnejšie voči plesniam a hnilobe

Použitie Connoisseur Bloom A:
Rozmiešajte 4 ml / l vody a pridávajte počas 1. - 6. týždňa kvitnutia. Pred použitím dôkladne pretrepte. Spolupracuje s Connoisseur Bloom B.

Zloženie Connoisseur Bloom A:
N 3%, Ca 2,2,2%, MgO 0,7%

NPK: 3-0-0

Použitie Connoisseur Bloom B:
Rozmiešajte 4 ml / l vody a pridávajte počas 1. - 6. týždňa kvitnutia. Pred použitím dôkladne pretrepte. Spolupracuje s Connoisseur Bloom A.

Zloženie Connoisseur Bloom B:
N 2%, K 10%, P205 4%, SO3 0,4%

NPK: 2-4-10

: 3.00 kg


Cena: 39.10 Eur
ks Kúp

Späť