Veľkoobchod | GROWSHOP Growland Slovensko - Všetko pre bio pestovanie

SHOP MENU
CBD
Viac z kategórie CBD
Prázdny košík

Veľkoobchod

Okrem maloobchodného predaja ponúkame GROWSHOPom a ostatným predajcom špecializovanej záhradkárskej techniky veľkoobchodný predaj komponentov a príslušenstva pre pestovanie rastlín vo vnútornom, či vonkajšom prostredí. Naše ceny konkurujú veľkým predajcom z Českej Republiky, Nemecka, Španielska a Holandska. Tovar máme takmer vždy skladom v dostatočnom množstve. V prípade väčších odberov ponúkame množstevné zľavy.

Súčasťou veľkoobchodného predaja je aj podpora (letáky, návody na použitie v slovenskom jazyku, foto produktov atď.). Novozačínajúcim podnikateľom, ktorí majú záujem otvoriť si vlastný obchod ponúkame okrem tovaru aj know - how. Sme najdlhšie otvoreným GROWSHOPom na Slovensku, máme tisícky spokojných maloobchodných a viac ako 10 veľkoobchodných zákazníkov. Každoročne sa zúčastňujeme výstav s konopnou tématikou. Už po 4 krát sme mali predajný stánok na rakúskej Cultive.

Spolupracujeme priamo s výrobcami produktov komponentov a semien. Vieme poradiť s výberom tovaru, názvom obchodu, webstránkou, realizáciou webu a mnoho ďalších užitočných rád, ktoré Vám pomôžu pri štarte. Ponúkame osvetlenie, ventiláciu, hnojivá, pH a EC metre, regulačnú techniku, pestovateľské boxy, kvetináče, substráty, head - shopové produkty (blunty, drtičky, váhy, papieriky atď.) Semienka z Dutch Passion, Kannabie, Pyramid seeds, DNA genetics a Vision seeds. Všetko za výhodné ceny.

Najlepšie keď nás navštívite v našej predajni v Púchove, kde doriešime všetky detaily.

 

"Vždy sa je lepšie raz vidieť ako 3 krát počuť"

Growland

Spoločnosť GROWLAND s.r.o. sa od svojho vzniku v roku 2007 zaoberá maloobchodným a veľkoobchodným predajom a distribúciou komponentov pre pestovanie rastlín čisto naturálnym spôsobom vo vonkajšom prostredí a pod umelým osvetlením. Naša spoločnosť sa svojim jedinečným a inovatívnym spôsobom pestovania radí medzi špičku vo svojom obore a to je zárukou kvality a samozrejme spokojnosti zákazníka.

Úvod
Katalóg
Obchod
Veľkoobchod
Kontakt
Osvetlenie
Ventilácia
Výživa rastlín
Hydropónia
Substráty
Prístroje
Príslušenstvo
Homebox
HEADSHOP
Semená
CBD
Zatvorene korona
Vitajte na stránke Growland.sk
Tento eshop obsahuje aj informácie o tabakových výrobkoch a je prístupný len zákazníkom nad 18 rokov.

Vstúpením a používaním eshopu Growland.sk potvrdzujete, že váš vek je 18 a viac rokov.