Veľkoobchod | GROWSHOP Growland Slovensko - Všetko pre bio pestovanie

SHOP MENU
CBD
Viac z kategórie CBD
Prázdny košík

Veľkoobchod

Okrem maloobchodného predaja ponúkame GROWSHOPom a ostatným predajcom špecializovanej záhradkárskej techniky veľkoobchodný predaj komponentov a príslušenstva pre pestovanie rastlín vo vnútornom, či vonkajšom prostredí. Naše ceny konkurujú veľkým predajcom z Českej Republiky, Nemecka, Španielska a Holandska. Tovar máme takmer vždy skladom v dostatočnom množstve. V prípade väčších odberov ponúkame množstevné zľavy.

Súčasťou veľkoobchodného predaja je aj podpora (letáky, návody na použitie v slovenskom jazyku, foto produktov atď.). Novozačínajúcim podnikateľom, ktorí majú záujem otvoriť si vlastný obchod ponúkame okrem tovaru aj know - how. Sme najdlhšie otvoreným GROWSHOPom na Slovensku, máme tisícky spokojných maloobchodných a viac ako 10 veľkoobchodných zákazníkov. Každoročne sa zúčastňujeme výstav s konopnou tématikou. Už po 4 krát sme mali predajný stánok na rakúskej Cultive.

Spolupracujeme priamo s výrobcami produktov komponentov a semien. Vieme poradiť s výberom tovaru, názvom obchodu, webstránkou, realizáciou webu a mnoho ďalších užitočných rád, ktoré Vám pomôžu pri štarte. Ponúkame osvetlenie, ventiláciu, hnojivá, pH a EC metre, regulačnú techniku, pestovateľské boxy, kvetináče, substráty, head - shopové produkty (blunty, drtičky, váhy, papieriky atď.) Semienka z Dutch Passion, Kannabie, Pyramid seeds, DNA genetics a Vision seeds. Všetko za výhodné ceny.

Najlepšie keď nás navštívite v našej predajni v Púchove, kde doriešime všetky detaily.

 

"Vždy sa je lepšie raz vidieť ako 3 krát počuť"

Growland

Spoločnosť GROWLAND s.r.o. sa od svojho vzniku v roku 2007 zaoberá maloobchodným a veľkoobchodným predajom a distribúciou komponentov pre pestovanie rastlín čisto naturálnym spôsobom vo vonkajšom prostredí a pod umelým osvetlením. Naša spoločnosť sa svojim jedinečným a inovatívnym spôsobom pestovania radí medzi špičku vo svojom obore a to je zárukou kvality a samozrejme spokojnosti zákazníka.

Úvod
Katalóg
Obchod
Veľkoobchod
Kontakt
Akcia RQS 2 +1
Osvetlenie
Ventilácia
Výživa rastlín
Hydropónia
Substráty
Prístroje
Príslušenstvo
Homebox
HEADSHOP
Semená
CBD
Vitajte na stránke Growland.sk
Tento eshop obsahuje aj informácie o tabakových výrobkoch a je prístupný len zákazníkom nad 18 rokov.

Vstúpením a používaním eshopu Growland.sk potvrdzujete, že váš vek je 18 a viac rokov.