Košík

Konopné semená z celého sveta

GIB Lighting

Nutriculture

RAW produkty

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Telefonické objednávky

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Doprava UPS

BlueBoard.cz

AN CONNOISSEUR GROW A-B 0,5L - pH PERFECT

Kliknite na obrázok pre zväčšenie
  

Kategória: Výživa rastlín / Advanced Nutriens / Základné hnojivá

Connoisseur Grow (pH Perfect) je prémiové dvojzložkové základné hnojivo pre fázu rastu. Predstavuje najlepšie základné hnojivo od Advanced Nutrients. Connoisseur Combo je vhodné pre všetky typy substrátu a metódy pestovania. Prostredníctvom tohto hnojiva sa rastliny rastú zdravšie a vitálnejšie a vyprodukujú o 40% výnosu viac ako s inými hnojivami. Hnojivo Connoisseur Grow funguje na princípe, že je vylepšené v každej ingrediencii, každej súčiastke a lepšie podporuje každý malý krok vedúci k úspešnejšiemu zberu. Jednotlivé zložky sú vybrané z veľmi kvalitných zdrojov.

Connoisseur Grow prináša:
- Väčší výnos
- Silnejšie aróma
- Zdravší vzhľad
- Maximálnu potenciu
- Vyššie a jednoduchšie prijímanie živín

Connoisseur Grow obsahuje aminokyseliny dôležité pre stavbu proteínov, ktoré sa zúčastňujú bunkového metabolizmu, delenie buniek a ďalších procesov pri raste. Každý z mikro a väčšina makroprvkov je v hnojive prítomných vo forme chelátov, ktoré sú rastline ľahšie prístupné.
Connoisseur Grow má ustálenej pH prostredníctvom technológie, ktorá stráži pH zálievky a zabraňuje výkyvom. Nazýva sa pH Perfect technology a je založená na presnom pomere fosforu, ktorého rastlina nepotrebuje počas rastu moc, a dusíka a draslíka, ktorých zase vyžaduje viac.

Upozornenie pri používaní Connoisseur Grow:
Toto hnojivo nie je vhodné pre pestovateľov, ktorí nepestujú minimálne rok.

Použitie Connoisseur Grow A:
Rozmiešajte 4 ml / l vody a pridávajte počas celej fázy rastu, 2 ml / l pre malé rastlín s max. Štyrmi listy, 1 ml / l pre rezne a semenáčiky. Pred použitím dôkladne pretrepte. Spolupracuje s Connoisseur Grow B.

Zloženie Connoisseur Grow A:
N 4%, K 0%, Ca 3,55%, MgO 0,9%, Fe 0,05%

NPK: 4-0-0

Použitie Connoisseur Grow B:
Rozmiešajte 4 ml / l vody a pridávajte počas celej fázy rastu, 2 ml / l pre malé rastlín s max. štyroma listami, 1 ml / l pre rezne a semenáčiky. Pred použitím dôkladne pretrepte. Spolupracuje s Connoisseur Grow A.

Zloženie Connoisseur Grow B:
N 1%, P2O5 2%, K2O 7%, S03 1,5%

NPK: 1-2-7

: 1.50 kg


Cena: 21.60 Eur
ks Kúp

Späť