Obchod | GROWSHOP Growland Slovensko - Všetko pre bio pestovanie

SHOP MENU
Prázdny košík

Obchod

Kamenný obchod GROWLAND.

 

Kamenný obchod je otvorený : pondelok až  piatok od 10:00 do 18:00
v sobotu od 9:00 do 12:00 hodiny

V prípade potreby zavolajte a obslúžime Vás aj mimo otváracích hodín. (niekedy sme schopní prísť do 20 minút a niekedy nemôžeme prísť, lebo sme mimo okresu. Vždy je dobré zavolať predtým, ako sa ku nám vyberiete.)

Kontakt:    0907 747 036
alebo 0905582721 shop 0948 020 659
info@growland.sk  , skype: growland.slovakia

Kamenný obchod nájdete na ulici Sládkovičova 1238/40 (GPS: Sládkovičova 40). Tovar, ktorý nájdete v našom internetovom obchode máme skladom. Ak budete mať záujem aj o tovar, ktorý nie je v našej ponuke, zabezpečíme Vám ho po dohode do 10 dní.
Growland

Spoločnosť GROWLAND s.r.o. sa od svojho vzniku v roku 2007 zaoberá maloobchodným a veľkoobchodným predajom a distribúciou komponentov pre pestovanie rastlín čisto naturálnym spôsobom vo vonkajšom prostredí a pod umelým osvetlením. Naša spoločnosť sa svojim jedinečným a inovatívnym spôsobom pestovania radí medzi špičku vo svojom obore a to je zárukou kvality a samozrejme spokojnosti zákazníka.

Úvod
Katalóg
Obchod
Veľkoobchod
Kontakt
AKCIA
Osvetlenie
Ventilácia
Výživa rastlín
Hydropónia
Substráty
Prístroje
Príslušenstvo
Homebox
HEADSHOP
Semená
Zatvorene korona
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google.
Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem