Passion # 1 / 5 ks Fem. | GROWSHOP Growland Slovensko - Všetko pre bio pestovanie

SHOP MENU
Prázdny košík
Nákupom tohto produktu môžete k vášmu zákazníckemu účtu získať až
114
vernostných
bodov

Passion # 1 / 5 ks Fem.

2762
5 / 5    hodnotenia (1)
Tlačiť

Passion # 1 sa k Vám teraz dostáva s naším najlepším odporúčaním. Jedná sa o jednu z najlepších, zelených variet outdoor, aké sú vôbec k dispozícii, a zostáva na scéne od 70. rokov, kedy bola predstavená ako legendárny Californian Indica.
Passion # 1 sa k outdoor pestovateľom v Holandsku dostala v 80. rokoch vďaka Dutch passion a získala si reputáciu ako silný a stabilný strain, ktorý sa ľahko pestuje. Keď sa zasadia začiatkom sezóny, môže dorásť do výšky 3,5 m, typickejší je však výška 2 m. Výnos sa pohybuje od 250 až po 750 g pre veľkých rastlín, ktoré za optimálnych podmienok môžu dosiahnuť ohromujúcich rozmerov.
Passion # 1 vytvára dlhé a kompaktné palice so značným množstvom živice; táto varieta bola vyvinutá len pre pestovanie vonku / v skleníku, nie pre pestovateľov indoor. Pri zostrihávaní tejto rastliny odstráňte iba veľké vejárovité listy, z menších často odkvapkáva živice.
Dym je jemný a hebký, má sviežu citrusovú arómu, a potom Vás Passion # 1 rýchlo zasiahne silným, povzbudivým "up" high. A keď si zakouříte ešte trochu, pocítite silný, ťažký a rozkošný efekt stoned. Podľa našich meraní sa hladina THC v Passion # 1 blíži 20%, čím sa táto varieta stáva jednoznačne uspokojivú voľbou pre vonkajšie záhradu alebo skleník.
Jedná sa o ďalšiu silnú a stabilnú vonkajšie varietu Dutch Passion, ktorá sa v našej zbierke semien drží už niekoľko desaťročí. Túto varietu sa Vám bude chcieť pestovať znova a znova ...

37.95 EUR
ks
Hodnotenia zákazníkov
Bezpečnostný kód
Pridať hodnotenie
Tento produkt zatiaľ nebol ohodnotený...
Pamir Gold 5 ks Fem.
37,95 EUR
Passion Fruit, 5 ks, Fem.
52,95 EUR
Growland

Spoločnosť GROWLAND s.r.o. sa od svojho vzniku v roku 2007 zaoberá maloobchodným a veľkoobchodným predajom a distribúciou komponentov pre pestovanie rastlín čisto naturálnym spôsobom vo vonkajšom prostredí a pod umelým osvetlením. Naša spoločnosť sa svojim jedinečným a inovatívnym spôsobom pestovania radí medzi špičku vo svojom obore a to je zárukou kvality a samozrejme spokojnosti zákazníka.

Úvod
Katalóg
Obchod
Veľkoobchod
Kontakt
AKCIA
Osvetlenie
Ventilácia
Výživa rastlín
Hydropónia
Substráty
Prístroje
Príslušenstvo
Homebox
HEADSHOP
Semená
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google.
Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem