Master Kush 5 ks Fem. | GROWSHOP Growland Slovensko - Všetko pre bio pestovanie

SHOP MENU
Prázdny košík
Nákupom tohto produktu môžete k vášmu zákazníckemu účtu získať až
159
vernostných
bodov

Master Kush 5 ks Fem.

2755
5 / 5    hodnotenia (1)
Tlačiť

"Túto húževnatú odrodu sme hrdinsky vydobyli z afganského regiónu Hindu Kush. Jedná sa o kompaktný a tolerantní druh, ktorému sa darí v akomkoľvek substráte, či už je to pôda, hydro alebo kokos. Master Kush predstavuje veľmi silné fajčivo, ktoré je jemné a sladké sa zemitým / citrusovým nádychom, Raus je silný a výrazný. Počas rozkvetu očakávajte slabšie vôňu, než je bežne palicami produkovaná (pre niektoré pestovateľov dôležité).Šúľky sú veľké, ťažké a slabo zelené s dlhými chĺpky, ktoré sa pohybujú od bielej po oranžovú / hnedú. Master Kush je odolný voči roztočcovi snovacie, ale môže mať zvýšenú náchylnosť k tvorbe plesní vo vlhkých podmienkach v dôsledku význačné veľkosti a hustoty rozmiestnenia šúľkov.Master Kush prosperuje vo väčšine pestovateľských podmienok - ľahko sa klonom a predstavuje spoľahlivého producenta vysoko kvalitné trávy. Ako od svojho favorita Vám túto odrodu vrelo odporúčame. "

52.95 EUR
ks
Hodnotenia zákazníkov
Bezpečnostný kód
Pridať hodnotenie
Tento produkt zatiaľ nebol ohodnotený...
Jorge´s Diamonds #1, 5 ks, Fem.
37,95 EUR
Mazar 5 ks Fem.
52,95 EUR
Growland

Spoločnosť GROWLAND s.r.o. sa od svojho vzniku v roku 2007 zaoberá maloobchodným a veľkoobchodným predajom a distribúciou komponentov pre pestovanie rastlín čisto naturálnym spôsobom vo vonkajšom prostredí a pod umelým osvetlením. Naša spoločnosť sa svojim jedinečným a inovatívnym spôsobom pestovania radí medzi špičku vo svojom obore a to je zárukou kvality a samozrejme spokojnosti zákazníka.

Úvod
Katalóg
Obchod
Veľkoobchod
Kontakt
AKCIA
Osvetlenie
Ventilácia
Výživa rastlín
Hydropónia
Substráty
Prístroje
Príslušenstvo
Homebox
HEADSHOP
Semená
Zatvorene korona
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google.
Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem