Auto Desfrán 3 ks, Fem. | GROWSHOP Growland Slovensko - Všetko pre bio pestovanie

SHOP MENU
Prázdny košík
Nákupom tohto produktu môžete k vášmu zákazníckemu účtu získať až
90
vernostných
bodov

Auto Desfrán 3 ks, Fem.

2900
5 / 5    hodnotenia (1)
Tlačiť

Za pomoci genetiky legendárnej sativy Desfrán pochádzajúcej z džunglí južnej Ameriky sme pripravili jednu z najlepších samkvitnúcich satív v histórii Dutch Passion. Auto Desfrán má drvivo silný rauš, ktorý rozhodne nie je vhodný pre začiatočníkov a určite si ho nedávajte pred spaním! Palice sú bohaté na bieloskvúcu živicu a majú tropickú skunkovú arómu. Čisto sativová genetika pochádzajúca z fotoperiodického Desfránu bola prevedená do samokvitnúcej formy vďaka ďalšej genetike sativy z Auto Daiquiri Lime. Zmiešaním dvoch čistých satív je zaistené, že všetko, čo od sativy očakávate, je zachované. Veľký vplyv genetiky sativa je potvrdený aj nezvyčajne dlhou dobou rastu až 15 týždňov od semienka po zber. Avšak znalci pestovania určite ocenia pár týždňov navyše, ktoré sa vo výsledku výrazne oplatí vďaka značne potentnému dymu a silnému psychoaktivnímu účinku. Ak vám nevadí 15 týždňový rastový cyklus a zároveň chcete ultimátny zážitok sativy, potom Auto Desfrán nesmie chýbať vo vašom boxe. Spravidla dorastá výšky viac ako 1 meter.

 

Skleník
Skleník
Životní cyklus
15 weeks
Obsah THC
19 %
Sativa Dominant
Sativa Dominant

 

29.95 EUR
ks
Hodnotenia zákazníkov
Bezpečnostný kód
Pridať hodnotenie
Tento produkt zatiaľ nebol ohodnotený...
Auto Lemon Kix 3 ks, Fem.
44,95 EUR
Growland

Spoločnosť GROWLAND s.r.o. sa od svojho vzniku v roku 2007 zaoberá maloobchodným a veľkoobchodným predajom a distribúciou komponentov pre pestovanie rastlín čisto naturálnym spôsobom vo vonkajšom prostredí a pod umelým osvetlením. Naša spoločnosť sa svojim jedinečným a inovatívnym spôsobom pestovania radí medzi špičku vo svojom obore a to je zárukou kvality a samozrejme spokojnosti zákazníka.

Úvod
Katalóg
Obchod
Veľkoobchod
Kontakt
AKCIA
Osvetlenie
Ventilácia
Výživa rastlín
Hydropónia
Substráty
Prístroje
Príslušenstvo
Homebox
HEADSHOP
Semená
Zatvorene korona
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google.
Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem