Košík

Konopné semená z celého sveta

GIB Lighting

Nutriculture

RAW produkty

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Telefonické objednávky

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Doprava UPS

BlueBoard.cz

AN Big Bud 1L

Kliknite na obrázok pre zväčšenie
  

Kategória: Výživa rastlín / Advanced Nutriens / Kvetové stimulátory

Big Bud pozitívne pôsobí na váhu, živicovosť a kvalitu kvetu. Big Bud obsahuje správny pomer draslíka a fosforu, spolu so správnym pomerom aminokyselín, ktoré rastliny potrebujú, aby tvorili väčšie kvety. Dvadsať L-aminokyselín živí rast kvetu a podporujú zdravie rastliny, takže rastliny sú celkovo silnejšie. Big Bud posilňuje imunitu rastlín, lepšie odolávajú parazitom a chorobám, takže kvety rastú na zdravšej rastline a dobre prospievajú až do zberu. Toto hnojivo tiež ovplyvňuje chuť, vôňu a obsah esenciálnych olejov v sušenom materiáli.

Advanced Nutrients používajú najdrahšie výrobné postupy, ktoré zaručujú, že aminokyseliny v Big Bud sú ľahko vstrebávané. Big Bud obsahuje L-aminokyseliny (alanín, arginín, asparagín, kyselina asparágová, cysteín, kyselina glutámová, glutamín, glycín, histidín, izoleucín, leucín, lyzín, metionín, fenylalanín, prolín, serín, treonín, tryptofán, tyrozín a valín). Big Bud dáva tiež rastlinám potrebné látky k tvorbe sacharidov. Podľa prieskumu mienky, v ktorom pestovatelia a predajcovia hnojív tvrdia, že Big Bud je najvýkonnejší a zároveň najjednoduchšie na používanie.

Hnojivo je možné použiť v akomkoľvek rastovom médiu - Rockwool, rašelinové substráty, kokos a ďalšíie. Tiež spolupracuje so všetkými kultivačnými systémami a metódami.

Dávkovanie:
Pridávajte 2 ml / l od druhého do štvrtého týždňa kvitnutia ku kvetovému hnojivu.

NPK 0: 1: 3

: 1.50 kg


Cena: 39.90 Eur
ks Kúp

Späť