Akcia 2+1 RQS | GROWSHOP Growland Slovensko - Všetko pre bio pestovanie

SHOP MENU
Prázdny košík

Akcia 2+1 RQS

Novoročná nádielka.

 

Akcia na všetky balenia seedbanky ROYAL QUEEN SEEDS. Pri objednaní troch ktorýchkoľvek balení zaplatíte len dve. To najlacnejšie bude zadarmo. V prípade, že objednáte 3 rovnaké balenia 1 máte zadarmo. Pri akcii je môžné kombinovať všetky balenia od Royal Queen Seeds. Pre iné seedbanky táto akcia NEPLATÍ!!! V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať info@growland.sk  alebo telefonicky: 0948 020 659. Akcia platí do 30.apríla 2021. 

AKCIA 2+1 zadarmo neplatí pre nové modely pre rok 2021!!! 

- pri realizácií objednávky nebude v systéme odrátaná cena balenia grátis automaticky. Odrátame vám akciové balenie po preverení skladových zásob a o výslednej cene (kde bude zohľadnená akcia) budete informovaní telefonicky alebo emailom. 

Growland

Spoločnosť GROWLAND s.r.o. sa od svojho vzniku v roku 2007 zaoberá maloobchodným a veľkoobchodným predajom a distribúciou komponentov pre pestovanie rastlín čisto naturálnym spôsobom vo vonkajšom prostredí a pod umelým osvetlením. Naša spoločnosť sa svojim jedinečným a inovatívnym spôsobom pestovania radí medzi špičku vo svojom obore a to je zárukou kvality a samozrejme spokojnosti zákazníka.

Úvod
Katalóg
Obchod
Veľkoobchod
Kontakt
Akcia 2+1 RQS
Osvetlenie
Ventilácia
Výživa rastlín
Hydropónia
Substráty
Prístroje
Príslušenstvo
Homebox
HEADSHOP
Semená
Zatvorene korona
Vitajte na stránke Growland.sk
Tento eshop obsahuje aj informácie o tabakových výrobkoch a je prístupný len zákazníkom nad 18 rokov.

Vstúpením a používaním eshopu Growland.sk potvrdzujete, že váš vek je 18 a viac rokov.
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google.
Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem