AKCIA | GROWSHOP Growland Slovensko - Všetko pre bio pestovanie

SHOP MENU
Prázdny košík

AKCIA

Akcia na semená Seedbanky Royal Queen Seeds. Pri nákupe, ktorýchkoľvek 3 balení semien, získate najlacnejšie balenie zdarma. V prípade, že objednáte tri rovnaké balenia jedno balenie neplatíte. Akcia platí na všetky balenia seedbanky (klasické, autoflower aj medical semená. 1, 3, 5 a 10 ks balenia). Balenia grátis nebudú z objednávky automaticky odrátané a pri potvrdení budú zobrazené v zozname objednaných produktov. Vždy po objednávke (počas otváracích hodín) budete telefonicky kontaktovaný a oboznámený o výške výslednej sumy, v ktorej už budú predmetné free balenia odrátané. Pri objednaní 3 balení v rovnakej cene ušetríte až 33,33 % vašich nákladov :-) . V prípade nejasností nás kontaktujte buď mailom alebo telefonicky. info@growland.sk a 0905 582 721. 

Growland

Spoločnosť GROWLAND s.r.o. sa od svojho vzniku v roku 2007 zaoberá maloobchodným a veľkoobchodným predajom a distribúciou komponentov pre pestovanie rastlín čisto naturálnym spôsobom vo vonkajšom prostredí a pod umelým osvetlením. Naša spoločnosť sa svojim jedinečným a inovatívnym spôsobom pestovania radí medzi špičku vo svojom obore a to je zárukou kvality a samozrejme spokojnosti zákazníka.

Úvod
Katalóg
Obchod
Veľkoobchod
Kontakt
AKCIA
Osvetlenie
Ventilácia
Výživa rastlín
Hydropónia
Substráty
Prístroje
Príslušenstvo
Homebox
HEADSHOP
Semená
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem