Košík

Konopné semená z celého sveta

GIB Lighting

Nutriculture

RAW produkty

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Telefonické objednávky

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Doprava UPS

BlueBoard.cz

Vaporizér Crafty

Kliknite na obrázok pre zväčšenie
  

Kategória: HEADSHOP / Vaporizéry / Vaprizéry Mighty & Crafty

Vaporizér Crafty je považovaný za jeden z najlepších prenosných vaporizérov na trhu. Je odolný, silný a praktický. Určitevás rekvapí a prinesie veľa radosti. Byliny odparuje s najvyššou kvalitou už po uplynutí prých dvoch minút. Vaporizér Crafty sa ovláda pomocou mobilnej aplikácie priamo zo smartfónu, ktorá okrem iného umožňuje nahliadnuť do návodu na použitie či príručky odporúčajúcej najlepšiu teplotu pre konkrétne druhy byliniek.

Vďaka netypickej konštrukcií náustku bude para, ktorá sa dostane do vašich úsť vždy dodatočne ochladená. Crafty zváladne skvelo inhaláciu pri nízkych teplotách, pri ktorej si užijete silnú chuť a zdravotné účinky. Na druhej strane ak máte radi paru, ktorá sa vytvára pri vysokých teplotách , nemusíte sa báť podráždenia hdla a pľúc. Paru, ktorú produkuje Crafty bude vždy chladná a jemná. V podstate Crafty je jedným z mála vaporizérov, ktorý aj pri nastavení najvyššej teploty zabezpečí výbornú chuť pary. Silnou stránkou Crafty vaporizéru je jednoduché napĺňanie komory pomocou pribaleného špeciálneho lieviku, ktorý sa pripevní priamo nad komoru. Takže rozsypané bylinky budú už minulosťou a plnenie bude otázka niekoľkých sekúnd.

Batéria umožňuje nepretržitú vaporizáciu viac ako 45 minút, čo je asi 4-6 sekvencií. Vaporizér je možné použivať aj počas nabíjania. To sa realizuje pomocou micro-USB portu, takže je môžné Crafty nabiť aj momocou powerbank. Ak by ste hladali vaporizér s dlhšou výdržou stiahnite po staršom bratovi Crafty – Mighty. Ten vydrží až 90 minút vaporizovania.

Vaporizér Crafty využíva dve metódy ohrievania: kondukciu a konvekciu. Veľa konvenčných vaporizérov napriek tomu, že bylinky vaporizujú rovnomerne, neumožňuje získať veľmi kvalitnú paru hneď od prvého vdýchnutia, pretože sa musí rastlinný materiál najskôr rozohriať vzduchom, ktorý ním prechádza. Pri Crafty na tento problém nenarazíme – aby ste sa mohli tešiť z vysokej kvality pary už od prvého vdýchnutia, ohrievaciu komoru Crafty prepojili s ohrievačom, čo znamená dodatočné kondukčné ohrievanie. Chuť a kvalita pary sú na druhej strane na úrovni zodpovedajúcej konvekčným vaporizérom.  Dá sa teda bez obáv povedať, že Crafty je vaporizér, ktorý využíva to najlepšie z oboch týchto spôsobov ohrievania sušiny.

 

Crafty sa ovláda na úrovni aplikácie pre smartfóny, preto sa odporúča (hoci to nie je nevyhnutné) vlastniť telefón iPhone 4s (či novší) alebo telefón so systémom Android 4.3 (či novším) a s funkciou Bluetooth Low Energy.

 

 

: 1.00 kg


Cena: 298.00 Eur
ks Kúp

Späť