Sour Diesel, 3 ks Fem. | GROWSHOP Growland Slovensko - Všetko pre bio pestovanie

SHOP MENU
Prázdny košík
Nákupom tohto produktu môžete k vášmu zákazníckemu účtu získať až
69
vernostných
bodov

Sour Diesel, 3 ks Fem.

RQS Sour Diesel, 3 ks Fem. 5370
5 / 5    hodnotenia (1)
Tlačiť

Svetoznámy Sour Diesel možno teraz od Royal Queen Seeds získať vo forme feminizovaných semien. Tento vybraný konopný strain sme do našej zbierky pridali s patričnou hrdosťou. Mohol by sa stať najznámejším Strain celej planéty a možno tiež aj jedným z najsilnejších.
Podobne ako rad najlepších konopných Strainov, ktoré sa v súčasnosti objavujú, aj Sour Diesel pochádza priamo z Kalifornie. Tento strain sa teší obľube medzi mnohými fajčiarov aj pestovateľmi. Vďaka svojej silnej americkej genetike rastie na celom svete dobre indoor, naopak vonku potrebuje teplé podnebie, aké panuje v Kalifornii alebo v Španielsku.
Jedná sa o strain s prevažujúcim zastúpením Sativa, ktoré sa premieta v rastovej štruktúre i silnom účinku high, ktorý pri konzumácii prináša. Živicou pokryté palice a silnú arómu sa vyvíjajú počas obdobia kvitnutia o dĺžke 10 týždňov, ktoré nasleduje po vegetatívnom období o odporúčanej dĺžke 3 až 4 týždne. Rastliny dosahujú výšky približne 100-130 cm, pričom čiastočne sa vyťahujú ešte počas nástupu obdobia kvitnutia.
Sour Diesel je veľmi prenikavý, aromatický strain. Zdrojom jeho chemické, bylinné a kyslé príchute sú jeho trblietavé palice. Pri pestovaní dáva výnos 450-600 gramov na meter štvorcový. Výnos je pritom bohatý z hľadiska množstva aj kvality a pri zbere pestovateľ získa vysoko kvalitné, živicové, aromatické palice. Navyše o plnej sile pravého Diesel!

Úroda: 70-80 gramov
Mesiac zberu: Október
Genetický pôvod: Original Diesel x (Northern light x Shiva x Hawaiian)
Obsah cannabinoidov: mimoriadne vysoký
Doba kvitnutia: 12 týždňov
Typ Sativa: 75% Indica: 25%

23.00 EUR
ks
Hodnotenia zákazníkov
Bezpečnostný kód
Pridať hodnotenie
Tento produkt zatiaľ nebol ohodnotený...
Haze Berry, 3 ks Fem.
25,00 EUR
Honey Cream 3 ks, Fem.
20,00 EUR
Growland

Spoločnosť GROWLAND s.r.o. sa od svojho vzniku v roku 2007 zaoberá maloobchodným a veľkoobchodným predajom a distribúciou komponentov pre pestovanie rastlín čisto naturálnym spôsobom vo vonkajšom prostredí a pod umelým osvetlením. Naša spoločnosť sa svojim jedinečným a inovatívnym spôsobom pestovania radí medzi špičku vo svojom obore a to je zárukou kvality a samozrejme spokojnosti zákazníka.

Úvod
Katalóg
Obchod
Veľkoobchod
Kontakt
AKCIA
Osvetlenie
Ventilácia
Výživa rastlín
Hydropónia
Substráty
Prístroje
Príslušenstvo
Homebox
HEADSHOP
Semená
Zatvorene korona
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google.
Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem