Purple # 1 - 10 ks Fem. | GROWSHOP Growland Slovensko - Všetko pre bio pestovanie

SHOP MENU
Prázdny košík
Nákupom tohto produktu môžete k vášmu zákazníckemu účtu získať až
180
vernostných
bodov

Purple # 1 - 10 ks Fem.

2801
5 / 5    hodnotenia (1)
Tlačiť

Purple # 1 celosvetovo známa, klasická a pôvodné varieta purple, ktorá sa objavila začiatkom 80. rokov, a od tej doby býva oceňovaná vďaka svojmu nachovému sfarbenie jedinečnej krásy a skvelému high. Naša pôvodná rastlina Purple # 1, s ktorou je možné stretnúť aj v iných bankách semien, je mixom 50/50 Sativa / Indica. Zastúpenie Indica je odvodené od veľmi špeciálne, purpurové afganskej odrody, ktorá bola v Holandsku veľmi opatrne skrížený s niektorými vynikajúcimi strain Indica a Sativa, čím vznikla silná outdoor rastlina, plne adaptovaná na holandskej podnebie.
Výnosy dosahujú primeraných 250-350 gramov na rastlinu; akonáhle začne táto varieta kvitnúť, sfarbí sa kalich purpurovo a objavujú sa malé, sladké a lepkavé lístky purpurovej farby, ktoré rastú uprostred živicou presiaknutých, takisto purpurových šúľkov. Purple # 1 typicky dorastá do výšky 1,5-2,5 m, je určená len pre pestovanie outdoor / v skleníku a dozrieva skoro. Vejárovité listy sa vzhľadovo často podobajú odrodám Sativa a mávajú nádhernú farbu purpurových odtieňov. Táto varieta má už niekoľko desaťročí svojich skalných fanúšikov a už zhruba 30 rokov od doby, kedy sa objavila prvýkrát, zostáva obľúbeným a veľmi jedinečným Strain.
Zo Strain Purple # 1 sa získavajú lepkavé, ovocné šúľky s purpurovo sfarbenými prúžky, ktoré prinášajú skvostné, rýchlo nastupujúci high. Jeho efekt nepatrí medzi najdlhšie, čo ale bohato kompenzuje kvalita zážitku. Možno ho opísať skôr ako "up" high než stone s trochu hrubším, pritom ale ľahučkým arómu. Výborná voľba pre tých, ktorí hľadajú rýchlo dozrievajúce, odolnú outdoor varietu, ktorá v sebe zlučuje krásu "purpurovo pruhovaných" šúľkov so sviežim a silným high.

59.95 EUR
ks
Hodnotenia zákazníkov
Bezpečnostný kód
Pridať hodnotenie
Tento produkt zatiaľ nebol ohodnotený...
Power Plant 10 ks Fem.
59,95 EUR
Shaman 10 ks Fem.
49,95 EUR
Growland

Spoločnosť GROWLAND s.r.o. sa od svojho vzniku v roku 2007 zaoberá maloobchodným a veľkoobchodným predajom a distribúciou komponentov pre pestovanie rastlín čisto naturálnym spôsobom vo vonkajšom prostredí a pod umelým osvetlením. Naša spoločnosť sa svojim jedinečným a inovatívnym spôsobom pestovania radí medzi špičku vo svojom obore a to je zárukou kvality a samozrejme spokojnosti zákazníka.

Úvod
Katalóg
Obchod
Veľkoobchod
Kontakt
AKCIA
Osvetlenie
Ventilácia
Výživa rastlín
Hydropónia
Substráty
Prístroje
Príslušenstvo
Homebox
HEADSHOP
Semená
Zatvorene korona
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google.
Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem