Košík

Konopné semená z celého sveta

GIB Lighting

Nutriculture

RAW produkty

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Telefonické objednávky

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Doprava UPS

BlueBoard.cz

Plagron COCOS A+B 1L

Kliknite na obrázok pre zväčšenie

  

Kategória: Výživa rastlín / Hnojivá Plagron / Plagron COCOS

Cocos A+B je tekuté, vysoko koncentrované hnojivo na bio-minerálnej báze určené pre hnojenie rastlín počas celej doby ich rastu a kvetu. 

Cocos A je tekuté, vysoko koncentrované biominerálne hnojivo určené pre hnojenie rasltín vo fáze rastu aj kvetu. Jedná sa o prvúzložku, ktorá sa mieša s druhou zložkou Cocos B. Hnojivo Cocos A+B bolo vyvinuté špeciálne pre pestovanie plodín v upravených kokosových substrátoch. Najkvalitnejšie suroviny a sofistikované zloženie je zárukou nadštandartných výsledkov.

Cocos B je tekuté, vysoko koncentrované biominerálne hnojivo určené pre hnojenie rasltín vo fáze rastu aj kvetu. Jedná sa o druhú zložku, ktorá sa mieša s prvou zložkou Cocos A. Hnojivo Cocos A+B bolo vyvinuté špeciálne pre pestovanie plodín v upravených kokosových substrátoch. Najkvalitnejšie suroviny a sofistikované zloženie je zárukou nadštandartných výsledkov.


Zloženie Cocos A
:

Dusík:            3,9%
Fosfor: K2O     1,0%
Železo: Fe       0,016%,
Vápnik: Ca      4,47,
Magnézium:Mg 0,46%
humidové kyseliny.

Zloženie Cocos B :

Dusík:        0,8%
Fosfor: K2O 4,1%
Draslík:       2,4%
Stopové prvky: Mg, Mn, Mo, Zn, Cu, B

Obsah rizikových látok:

Obsah rizikových látok neprekračuje limity platné v SR.

Dávkovanie:

Dávkovanie hnojiva Cocos A+B záleží od životného štádia rastliny. Na začiatku rastovej fázy dávkujte v pomer 2 ml Cocos A+B na jeden liter vody pri každej zálievke. Postupné dávkovanie zvyšujte až na maximálnu dávku 4 ml na jeden liter vody. V rastovej fáze neprekračujte hodnoty EC živného roztoku 1,5 a v kvetovej fáze EC 2,4. Do nádoby s čistou vodou pridajte najskôr Cocos A, potom Cocos B a poriadne premiešajte. Hodnotu pH živného roztoku zmerajte a upravte na požadovanú hodnotu v rozmedzí 5,8 – 6,2 pH.

Skladovanie: Pri izbovej teplote, mimo priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu detí.

Balenie: 1 + 1 l
 

: 2.51 kg


Cena: 14.50 Eur
ks Kúp

Späť