Koncový filter 4700-2800 m3/h, priemer 317 mm, Industry line | GROWSHOP Growland Slovensko - Všetko pre bio pestovanie

SHOP MENU
Prázdny košík
Nákupom tohto produktu môžete k vášmu zákazníckemu účtu získať až
1362
vernostných
bodov

Koncový filter 4700-2800 m3/h, priemer 317 mm, Industry line

K1615
5 / 5    hodnotenia (1)
Tlačiť

Koncový uhlíkový filter - Industry line 4700 m3/hod, kvalitný filter s odolnosťou proti zápachu až 2 roky, priemer spojky trubice 317 mm , výška 1250 mm, hmotnosť fitra 42 kg, CTC80 (čisté uhlie), filter je možné repasovať. Vhodné spojiť s ventilátorom pomocou Iso flex, ktorá znižuje hlučnosť ventilácie. Optimálny ventilátor s výkonom 2800m3/h.

Filtre Industry line sú určené pre profesionálnych pestovateľov, ktorí požadujú vynikajúci výkon, trvanlivosť a kvalitu. Na trhu nie je dispozícií žiadny lepší uhlíkový filter!

Okrem bezkonkurenčnej kvality našého aktívneho uhlia (používa vo všetkých našich filtrov). Prima Klima tiež vyvinula vlastnú techniku ​​na zabezpečenie toho, aby bolo aktívne uhlie osadené do filtrov rovnomerne. To znamená, že každý kubický centimeter aktívneho uhlia je plne využitý pre jej zamýšľaný účel: Silnú priemyselnú filtráciu vzduchu! Vďaka vyššej uhlíkovej hustote má aktívny granulát minimálnu možnoť pohybu, čo zabezpečuje minimálnu produkciu prachu oproti konkurenčným výrobkom.

Profi filtre sa môžu pochváliť vynikajúcou kvalitou, filtre sú doplnené o vstavané závesné háky pre ľahšiu montáž najmä v horizontálnej polohe.

Filtre Industrial edition majú dlhšiu životnosť než akékoľvek konkurenčné uhlíkové filtre - dva roky.

Možnosť využitia:

Sklenníky, nemocnice, reštaurácie alebo stánky s rýchlym občerstvením, fabriky, v chemickom priemysle, verejné budovy, kuchyne, toalety, kancelárske priestory, krematória a obchody s mäsom.

Možné používať do max 70 °
Maximálna vzlhkosť vzduchu 70 %


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Typ:K1615

453.60 EUR
ks
Hodnotenia zákazníkov
Bezpečnostný kód
Pridať hodnotenie
Tento produkt zatiaľ nebol ohodnotený...
Koncový filter 1650m3/h, priemer 200 mm ...
254,50 EUR
Growland

Spoločnosť GROWLAND s.r.o. sa od svojho vzniku v roku 2007 zaoberá maloobchodným a veľkoobchodným predajom a distribúciou komponentov pre pestovanie rastlín čisto naturálnym spôsobom vo vonkajšom prostredí a pod umelým osvetlením. Naša spoločnosť sa svojim jedinečným a inovatívnym spôsobom pestovania radí medzi špičku vo svojom obore a to je zárukou kvality a samozrejme spokojnosti zákazníka.

Úvod
Katalóg
Obchod
Veľkoobchod
Kontakt
AKCIA
Osvetlenie
Ventilácia
Výživa rastlín
Hydropónia
Substráty
Prístroje
Príslušenstvo
Homebox
HEADSHOP
Semená
Zatvorene korona
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google.
Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem