Hydroliq - prípravok proti plesni, vírusom, baktériam a spórom 1 liter | GROWSHOP Growland Slovensko - Všetko pre bio pestovanie

SHOP MENU
CBD
Viac z kategórie CBD
Prázdny košík
Nákupom tohto produktu môžete k vášmu zákazníckemu účtu získať až
84
vernostných
bodov

Hydroliq - prípravok proti plesni, vírusom, baktériam a spórom 1 liter

672
5 / 5    hodnotenia (1)
Tlačiť

Hydroliq Grow Ready-to-use (RTU) je netoxické riešenie na elimináciu baktérií, vírusov, spór, plesní a všetkých ostatných druhov choroboplodných zárodkov. Hydroliq Grow RTU je zmes pripravená na priame použitie. Hydroliq Grow RTU sa skladá z čistej vody Hydroliq a koncentrátu Hydroliq Grow.
Hydroliq Grow nastavuje nové štandardy vo výrobe čistých produktov z konope. Bez pridania škodlivých toxínov Hydroliq Grow účinne dezinfikuje konopné rastliny a kultivačné zariadenie (testované podľa DIN EN1276 a 13704). Hydroliq Grow umožňuje užívateľovi dosiahnuť novú úroveň kvality a hygieny.

Bez jedu a bez následného poškodenia ľudí, zvierat a životného prostredia.

Revolučný spôsob pôsobenia Hydroliq Grow je založený na stabilnom elektrickom napätí vo vode. Toto zvýšené napätie (redoxný potenciál) spôsobuje, že mikroorganizmy pri kontakte oxidujú počas niekoľkých sekúnd. Aj multirezistentné choroboplodné zárodky sú eliminované. Počas aplikácie nie sú potrebné žiadne ochranné opatrenia.

Vďaka Hydroliq Grow udržujete vaše rastliny a ich prostredie čisté a bez choroboplodných zárodkov. Zníženie bakteriálnych stresových faktorov posilňuje energetickú rovnováhu rastlín. Získaná energia je teraz pre rastlinu k dispozícii na rast, kvitnutie, výrobu terpénov a živice. Aj v pokročilom štádiu kvitnutia je možné účinne predchádzať poruchám plodín. Hydroliq Grow je možné používať bez obmedzenia od osiva po sušenie kvetov vo všetkých rastových médiách. Nezostávajú žiadne toxické zvyšky.

Dezinfekcia v dokonalosti

Prehľad výhod

Účinné do niekoľkých sekúnd, potvrdené podľa DIN EN 1276 a 13704
Žiadne toxické ani syntetické prísady
Neškodný pre ľudí, zvieratá a životné prostredie
Vhodné pre všetky rastové médiá
Môže byť použitý od osiva po sušenie kvetov
Žiadne toxické zvyšky
Nie sú potrebné žiadne ochranné opatrenia
Dlhodobo stabilný účinok
Aj multirezistentné choroboplodné zárodky sú eliminované
Poruchy plodín súvisiace s chorobami sú minimalizované
Pravidelné používanie posilňuje energetickú rovnováhu rastlín (posilnená energetická bilancia podporuje rast, kvitnutie, produkciu živice a terpénov)
Dermatologicky testované: „VEĽMI DOBRÉ“
Najvyššia čistota vďaka nášmu produktu „pripravenému na použitie“ vyrobenému z našej plne dekontaminovanej pitnej vody „Pure Water“
Kompatibilné s postrekovačmi a hmlovkami

28.00 EUR
Hodnotenia zákazníkov
Bezpečnostný kód
Pridať hodnotenie
Tento produkt zatiaľ nebol ohodnotený...
Hydroliq - prípravok proti plesni, vírusom ...
58,00 EUR
Growland

Spoločnosť GROWLAND s.r.o. sa od svojho vzniku v roku 2007 zaoberá maloobchodným a veľkoobchodným predajom a distribúciou komponentov pre pestovanie rastlín čisto naturálnym spôsobom vo vonkajšom prostredí a pod umelým osvetlením. Naša spoločnosť sa svojim jedinečným a inovatívnym spôsobom pestovania radí medzi špičku vo svojom obore a to je zárukou kvality a samozrejme spokojnosti zákazníka.

Úvod
Katalóg
Obchod
Veľkoobchod
Kontakt
Akcia RQS 1 + 1
Osvetlenie
Ventilácia
Výživa rastlín
Hydropónia
Substráty
Prístroje
Príslušenstvo
Homebox
HEADSHOP
Semená
CBD
Zatvorene korona
Vitajte na stránke Growland.sk
Tento eshop obsahuje aj informácie o tabakových výrobkoch a je prístupný len zákazníkom nad 18 rokov.

Vstúpením a používaním eshopu Growland.sk potvrdzujete, že váš vek je 18 a viac rokov.