Košík

Konopné semená z celého sveta

GIB Lighting

Nutriculture

RAW produkty

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Telefonické objednávky

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Doprava UPS

BlueBoard.cz

AN SENSI COCO BLOOM 1L AB - pH PERFECT

Kliknite na obrázok pre zväčšenie
  

Kategória: Výživa rastlín / Advanced Nutriens / Základné hnojivá

SensiBloom Coco je základné, dvojzložkové, kvetové hnojivo, ktoré je vhodné pre pestovanie v kokose. Nadväzuje na dlhoročný úspech hnojív SensiBloom Combo a radí sa im po boku. SensiBloom Coco má ustálenej pH, takže nehrozí výkyvy, s ktorými by si začiatočník nemusel vedieť rady. Technológia, ktorá stráži pH zálievky a zabraňuje výkyvom, sa nazýva pH Perfect a je založená na presnom pomere fosforu, ktorého rastlina nepotrebuje počas kvitnutia moc, a dusíka a draslíka, ktorých zase vyžaduje viac. Doplňuje tiež presné množstvo vápnika, horčíka a železa, ktoré okrem rastlín vstrebáva aj kokosové médium.
SensiBloom Coco obsahuje látky najvyššej kvality a čistosti. Voda používaná pri výrobe prechádza osmotickú jednotkou a má presnú teloty, ktorá nepoškodzuje ingrediencie. SensiBloom Coco obsahuje okrem živín aj prospešné baktérie a huby pre rozvoj koreňového systému.

Použitie SensiBloom Coco A:
Rozmiešajte 4 ml / l a pridávajte od prvého do predposledného týždňa kvitnutia. SensiBloom Coco je vhodné iba pre pestovanie v kokose.

NPK: 4-0-0

Použitie SensiBloom Coco B:
Rozmiešajte 4 ml / l a pridávajte od prvého do predposledného týždňa kvitnutia. SensiBloom Coco je vhodné iba pre pestovanie v kokose.

NPK: 0-4-5

: 3.00 kg


Cena: 30.10 Eur
ks Kúp

Späť