Košík

Konopné semená z celého sveta

GIB Lighting

Nutriculture

RAW produkty

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Telefonické objednávky

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Doprava UPS

BlueBoard.cz

AN Mother Earth Organic Tea Bloom 1L

Kliknite na obrázok pre zväčšenie
  

Kategória: Výživa rastlín / Advanced Nutriens / Organické hnojivá

Mother Earth Organic Tea Bloom je 100% organický zdroj makro a mikroprvkov, vitamínov a prospešných mikroorganizmov, ktoré rastlina potrebuje pre silné a zdravé kvitnutie, vylepšenie vône a chuti a zvýšenie obsahu aromatických látok v rastline. Mother Earth Organic Tea možno tiež použiť pre aktivovanie biologických procesov a navrátenie absorpčných vlastností starej, použitej pôde.
Pomer a druhy zložiek v Mother Earth Organic Tea Bloom poskytuje rastlinám rýchlo prístupný fosfor a draslík, keď ho potrebujú k tvorbe a dozrievaní kvetov, čo je prospešné, pretože ich to nijako nespomaľuje a nedeprimuje.
Toto hnojivo obsahuje osemdesiat zložiek, ktoré sú zdrojom vitamínov, fosforu a draslíka, napr. Dážďovky humus alebo chaluhy.
Mother Earth Tea Bloom môže byť vďaka niekoľkonásobnej filtrácii a čistenie používať v akomkoľvek rastovom systémov alebo médiu.

Použitie Mother Earth Tea Bloom:
Môžete pridávať ako základné hnojivo alebo doplnok.
Hydropónia: rozmiešajte 3,75 - 7,5 ml / l vody pri použití ako doplnok alebo 7,5 - 15 ml / l pri použití ako základné hnojivo.
V pôde: rozmiešajte 1,25 - 3,75 ml / l vody pri použití ako doplnok alebo 3,75 - 7,5 ml / l pri použití ako základné hnojivo.
Pred použitím dôkladne pretrepte.
NPK: 3-2-5

: 1.50 kg


Cena: 23.70 Eur
ks Kúp

Späť