Košík

Konopné semená z celého sveta

GIB Lighting

Nutriculture

RAW produkty

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Telefonické objednávky

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Doprava UPS

BlueBoard.cz

Homebox Vista Triangle : 120x85x160cm, 0,4m2

Kliknite na obrázok pre zväčšenie

  

Kategória: Homebox / Homebox VISTA

 

Skvelý nápad sa stal skutočnosťou, Homebox predstavuje trojuholníkový stan Vista Triangle v elegantnej béžovej Barve! Osvedčená spoľahlivosť nemeckých rast boxu v kombinácii s moderným strihom poskytuje ideálne riešenie pre vyplnenie nevzhľadného Alebo neobsadeného Rohu vo vašom byte.
Homebox Vista Triangle sa sklada zo stabilnej kovovej konštrukcie, pevných plastových spojov odolných, svetelné nepriepustných zipsov. IDEÁLNE odrazivosť garantuje PAR +, špeciálne vyvinutá Vnútorné fólie pre Homeboxy. Jednou z hlavných predností JE Veľké PREDNÁ okno, Ktoré umožňuje neustále kontrolovať vývoj domácej Flóry. Už zadne zbytočné Otváranie zipsov, bezcieľne obhlížení rastlín porušovaniu citlivého mikroklímy vnútri boxu. Ventiláciu Zaisťujú otvory na príťahy / odťah o priemeroch 160 mm hore, 100 mm (po jednom vľavo na vpravo, Štyri vpredu).
Rastú box Homebox Vista Triangle JE určený pre pestovanie rastlín pod osvetlením s nižšou Wattaz. IDEÁLNE pestovateľský priestor o rozlohe 0,4 m2. Konštrukčné nosnosť 40 kg, Rozmery základne 85x85 cm, výška 160 cm. VŠETKY produkty Homebox SÚ Zdravotne nezávadné garantujú bezpečnú úspešnú kultiváciu rastlín.

Skvelý nápad sa stal skutočnosťou. Homebox predstavuje trojuholníkový stan Vista Triangle v elegantnej béžovej farbe. Osvedčená spoľahlivosť nemeckých growboxov v kombinácii s moderným strihom poskytuje ideálne riešenie pre vyplnenie nevzhľadného alebo neobsadeného rohu vo vašom byte.
Homebox Vista Triangle sa sklada zo stabilnej kovovej konštrukcie, odolných, pevných plastových spojov, svetelne nepriepustných zipsov. Ideálnu odrazivosť garantuje PAR +, špeciálne vyvinutá vnútorná fólia pre Homeboxy. Jednou z hlavných predností je veľké predné okno, ktoré umožňuje neustále kontrolovať vývoj domácej flóry. Už žadne zbytočné otváranie zipsov a narušovanie citlivej mikroklímy vo vnútri boxu. Ventiláciu zabezpečujú otvory na príťahy / odťah o priemeroch 160 mm hore, 100 mm (po jednom vľavo a vpravo, štyri vpredu).

Homebox Vista Triangle je určený pre pestovanie rastlín pod osvetlením s nižšou Wattažou. Ideálny pestovateľský priestor o rozlohe 0,4 m2. Konštrukčná nosnosť 40 kg, Rozmery základne 85x85 cm, výška 160 cm. Všetky produkty Homebox sú zdravotne nezávadné a garantujú bezpečnú úspešnú kultiváciu rastlín.

 

: 14.00 kg


Cena: 189.00 Eur
ks Kúp

Späť